Książę Palownik napisał(a):

Wygrana Warty to kolejny gwóźdź do naszej trumny...
.
|
Nadal musimy zdobyć 35 punktów. Nic się nie zmieniło. Kluczem są mecze kwietniowe po 16-dniowej przerwie. Tam będzie presja na punkty. Przed przerwą mamy 2 trudne mecze, ale punkty są możliwe. Nie ma co się załamywać Wartą. Jeśli będziemy punktować to wyniki innych drużyn nie będą miały znaczenia. Jeśli nie będziemy - również.