Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 12.03.2022, 23:55
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Wygrana Warty to kolejny gwóźdź do naszej trumny...
.
Nadal musimy zdobyć 35 punktów. Nic się nie zmieniło. Kluczem są mecze kwietniowe po 16-dniowej przerwie. Tam będzie presja na punkty. Przed przerwą mamy 2 trudne mecze, ale punkty są możliwe. Nie ma co się załamywać Wartą. Jeśli będziemy punktować to wyniki innych drużyn nie będą miały znaczenia. Jeśli nie będziemy - również.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując