Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
197
12.03.2022, 19:13
Efekty powiększenia ligi. Kilka drużyn już gra o pietruszka i będą dostawcami punktów, takie Radomiaki Górniki i Stał...
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi