Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 12.03.2022, 15:24
Szkoda ,że nie odpadliśmy z Pucharu Polski w 1 rundzie , skoro i tak skompromitowaliśmy się z Olimpią Grudziądz. Wtedy może wcześniej wyjebali by tego kretyna Gule , a takto go trzymali , bo myśleli ,że coś z tego będzie...
Odpowiedz cytując