|
Nawet w wysoko przegranym meczu drużyna może pokazać, że:
- albo się nadal kopie po czołach jak to było za Słowaka
- albo zaczyna coś grać (nawet jeśli ma to być catenaccio)
Osobiście liczę na to drugie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|