Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 11.03.2022, 15:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, jak napisałem wcześniej:
- wynik jest dla mnie na drugim miejscu (choć będę się cieszył z każdego punktu)
- istotna będzie dla mnie postawa i to, czy drużyna zaczyna cokolwiek sensownego grać

- sraczkę będę miał kiedy okaże się, że nie posunęliśmy się z Brzęczkiem do przodu jeśli chodzi o organizację gry, ustawienie, taktykę, zgranie, wydolność i takie te....
Raczej mecz z Lechem może być słabym punktem do oceny czy poczyniliśmy postępy, bo jak na nas siądą to może być heatmapa obu drużyn na naszej połowie. Pod koniec ostatniego meczu Raków był zamknięty pod własnym polem karnym i rozpaczliwie walczył o przetrwanie. Skutecznie, udało im się. Ten sam Raków który dwukrotnie nas ograł jak szmaty, którego rezerwowi bez szans na grę mają u nas z marszu pierwszy skład.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując