FraMat napisał(a):

Tak, jak napisałem wcześniej:
- wynik jest dla mnie na drugim miejscu (choć będę się cieszył z każdego punktu)
- istotna będzie dla mnie postawa i to, czy drużyna zaczyna cokolwiek sensownego grać
- sraczkę będę miał kiedy okaże się, że nie posunęliśmy się z Brzęczkiem do przodu jeśli chodzi o organizację gry, ustawienie, taktykę, zgranie, wydolność i takie te....
|
Raczej mecz z Lechem może być słabym punktem do oceny czy poczyniliśmy postępy, bo jak na nas siądą to może być heatmapa obu drużyn na naszej połowie. Pod koniec ostatniego meczu Raków był zamknięty pod własnym polem karnym i rozpaczliwie walczył o przetrwanie. Skutecznie, udało im się. Ten sam Raków który dwukrotnie nas ograł jak szmaty, którego rezerwowi bez szans na grę mają u nas z marszu pierwszy skład.