|
Kuba piłkarzem jest świetnym.
Serce też ma wielkie.
Jednak czasami jego rozum nie nadąża za sercem i umiejętnościami zawodowymi.
Piszę to z wielką przykrością.
A że media to łapią?
Trzeba mieć tego świadomość, że "taki mamy klimat" i nie rozmawiać z mediami bez adwokata ;-)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|