Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2246
Stary 06.03.2022, 23:05
MaLk napisał(a):Wyświetl post
To jest generalnie zabawna sprawa.

W regulaminie Ekstraklasy na sezon 2021/2022 PZPN-owscy specjaliści zapisali to bowiem tak:

I teraz konia z rzędem temu, kto w związku z tym odpowie na pytanie czy jeśli UEFA potem zrezygnowała z tej zasady, to obowiązuje ona w tym sezonie w Ekstraklasie, czy też nie.

Można bronić obydwu wersji, choć oczywiście jeśli interpretacja miałaby być dokonywana na podstawie rywalizacji Legii i Wisły oraz tego, która z tych drużyn miałaby zająć wyższe miejsce, a tym bardziej która spaść kosztem tej drugiej, to na 99,99% będzie to wykładnia korzystna dla Legii.
Uchwała jest z 29 kwietnia. Wtedy obowiązywała więc wtrącenie nie zmienia reguły, że "bramki na wyjeździe liczą się podwójnie". I jak widziałem przed meczem Interia oraz 90minut poprawiły tabelę tak, że byliśmy przed L.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując