Karherop napisał(a):

14 punktów powiadasz? Wątpię że 37 pkt da 15 miejsce. Wg Mogiela 99% szans na utrzymanie daje 39 pkt
Dół zbyt dobrze punktuje, w tym Legia na pewno się ogarnie. Widzimy co robi Warta czy Łęczna. Środek tabeli puchnie i oddaje punkty.
10 spotkań do końca i jeśli zdobędziemy/zanotujemy:
5 wygranych (Piast, Jagiellonia, Warta, Płock, Górnik Z.)
1 remis (Śląsk/Derby)
4 porażki to max co możemy sobie pozwolic (Lech, Pogoń, Śląsk/Derby, Radomniak)
To utrzymamy ligę. Kluczowy będzie mecz z Wartą i Śląskiem.
|
Szanuję Mogiela ale na razie bazuję na europejskich statystykach. Jego obliczenia będą się zmieniać co kolejkę.
Co do Legii to patrząc na to co grała z nami to nie przekreślam Śląska jutro i bardzo im kibicuję

.
Najbardziej cieszy mnie, że znalazłem uchwałę PZPNu i mamy lepszy stosunek meczów bezpośrednich z Legią.
Mecze bezpośrednie:
Kod:
BBT: 3:0 i 2:2 - w Niecieczy
Legia: 1:0 i 1:2 - przegraliśmy w Wawie
Górnik Ł: 0:0 i 3:1 - wygrana w Łęcznej
Warta: -:- i 1:1 - w Grodzisku
Zagłębie: 3:0 i 1:2 - przegraliśmy w Lubinie
Tak, ostatni mecz z Wartą może być typu "przegrany do 1 ligi".