Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 06.03.2022, 18:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
14 punktów powiadasz? Wątpię że 37 pkt da 15 miejsce. Wg Mogiela 99% szans na utrzymanie daje 39 pkt

Dół zbyt dobrze punktuje, w tym Legia na pewno się ogarnie. Widzimy co robi Warta czy Łęczna. Środek tabeli puchnie i oddaje punkty.

10 spotkań do końca i jeśli zdobędziemy/zanotujemy:
5 wygranych (Piast, Jagiellonia, Warta, Płock, Górnik Z.)
1 remis (Śląsk/Derby)

4 porażki to max co możemy sobie pozwolic (Lech, Pogoń, Śląsk/Derby, Radomniak)

To utrzymamy ligę. Kluczowy będzie mecz z Wartą i Śląskiem.
Szanuję Mogiela ale na razie bazuję na europejskich statystykach. Jego obliczenia będą się zmieniać co kolejkę.
Co do Legii to patrząc na to co grała z nami to nie przekreślam Śląska jutro i bardzo im kibicuję .
Najbardziej cieszy mnie, że znalazłem uchwałę PZPNu i mamy lepszy stosunek meczów bezpośrednich z Legią.

Mecze bezpośrednie:
Kod:
BBT:      3:0 i 2:2 - w Niecieczy
Legia:    1:0 i 1:2 - przegraliśmy w Wawie
Górnik Ł: 0:0 i 3:1 - wygrana w Łęcznej
Warta:    -:- i 1:1 - w Grodzisku
Zagłębie: 3:0 i 1:2 - przegraliśmy w Lubinie
Tak, ostatni mecz z Wartą może być typu "przegrany do 1 ligi".
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 06.03.2022 o godz. 18:50.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując