|
Szot, Kliment, Skvarka, Hugi, Starzyński, Gruszkowski - przynajmniej tyle wiemy, że oni już nie powinni koszulki Wisły nigdy założyć.
Jak wróci Cisse to z tym Elvisem i Savicem może coś rozruszają ofensywę. Brak niestety napastnika.
Straszliwie nam brakuje prawego obrońcy, który nie dawałby się wrzucać na kołowrotek jak dziecko.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|