Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 05.03.2022, 22:02
Szot, Kliment, Skvarka, Hugi, Starzyński, Gruszkowski - przynajmniej tyle wiemy, że oni już nie powinni koszulki Wisły nigdy założyć.

Jak wróci Cisse to z tym Elvisem i Savicem może coś rozruszają ofensywę. Brak niestety napastnika.

Straszliwie nam brakuje prawego obrońcy, który nie dawałby się wrzucać na kołowrotek jak dziecko.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując