|
Tak naprawdę Trio powinno jak najszybciej znaleźć kogoś, kto zna się na sferze sportowej budowania klubu piłkarskiego i oddać mu pełnię władzy. Oni powinni się skupić na części biznesowej, bo to im w większości wychodzi. Dawid niech sobie będzie prezesem bez decydującego wpływu na pion sportowy, tak długo jak Kuba jest właścicielem, raczej nie straci posady, więc niech sobie świeci zębami przed kamerami.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|