Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1880
Stary 05.03.2022, 11:41
Każdy wiślak szanuje Kubę. Powinien mieć swój pomnik przed stadionem i być wynoszony na sztandary.

Ale każdy chyba widzi, że nie może on zarządzać klubem piłkarskim. I niestety ze względu na swoją upartość mam wrażenie, że nie przyzna się do błędu i będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że to on ma racje.

Taki waleczny/uparty charakter ma Kuba i są tego zalety ale są też tego wady.

Nikt mu nie odbierze tego co zrobił dla tego klubu. Mam nadzieję, że jednak nadejdzie czas na jego refleksje.
Odpowiedz cytując