https://soundcloud.com/podcast-tsw
moze wiecie albo nie , ale Weszło.FM przestało istnieć , a był tam fajny i często tutaj linkowany (np post wyżej) program Tego Słuichaj Wiślaku
no i właśnie prowadzący ten program zdecydowali się dalej go ciągnąć , ale już na własną rękę - na soundcloudzie
tak jak we wstępie do najnowszej aucydji prowadzący zaznaczył, jak nie będzie słuchalności to pewnie przestaną
więc zachęcam do wchodzenia w linka i słuchania , bo fajnie żeby jednak taki fajny o obiketywny kanał o wiśle sie utrzymał , a bez słuchalnosci nie bedzie sponsorów
https://soundcloud.com/podcast-tsw