Z ciekawości kto dał takie info?
Kabaret, szczególnie, że piłkarz bez kontraktu, w jego interesie jest być w jakieś formie. Bez przesady, samemu czy z pomocą trenerów zawsze można być w jakiejkolwiek formie. Ale może boją się kontuzji

? Haha.
Tak czy siak ...