Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 03.03.2022, 14:28
universe napisał(a):Wyświetl post
Tez mam nadzieje, ze kochajacy kibic wszystko to robi i wiecej lub to co moze.

I rzeczywiscie to nie ma NIC wspolnego z twoim i innych tu niemal przekonaniem, ze Wisla juz spadla. Przeciez na wszelkie eventualne rozliczanie PRZYJDZIE CZAS, nie rozumiesz takiej prostej sprawy?

Jest temat “walczymy o utrzymanie” tak, wszyscy walczymy. My kibice nie mozemy wyjsc na boisko ale mozemy okazac najmocniejsze wsparcie jakie sie da.

Uwazasz, ze teraz, wlasnie teraz rozliczanie, stawianie krzyzyka na druzynie i mowienie o klesce ma w tym wsparciu pomoc?
Piszesz jakby piłkarzom zależało na tym, co o nich mówią (myślą) kibice
Odpowiedz cytując