Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 02.03.2022, 17:16
Nie no gościowi, wypadło 3 podstawowych graczy (Ondrasek, Savic, Frydrych). Musiał już tych 3 wymienić na nowych, a przy okazji sobie jeszcze kolejnych 3 wymienił, na 2 których posadził na ławce i 1 który u niego jeszcze nie zagrał.

Efekt tych ruchów trenera Brzęczka widzieliśmy wczoraj. Ale spoko ekstraklasowicz ogrywany przez czwartoligowca, normalna sprawa
Ostatnio edytowane przez zibi7 : 02.03.2022 o godz. 17:30.
Odpowiedz cytując