Cytat:
|
Czaicie to ? 3500 zł i potrafią po dwóch miesiącach bez gry spiąć dupe pokazać jaja i charakter.
|
Tak już bez żartów, im zależało, grali u siebie, spieli się i dzięki temu wygrali z Wisłą w kryzysie.
Inna sprawa to beka, że to III ligowy zespół, że zarabiają grosze, że po dwóch miesiącach bez gry nas ojebali, że dopuszczono do tego, że w Wiśle grają takie patałachy, że odpadnięcie z Olimpią to nie jest sensacja... To jest normalny wynik, mogliśmy my wygrac, mogli oni... Na tyle nas ....a teraz stać. Doprowadzono do tego, że dziś Wisła dostaje w....... od każdego w lidze, męczy się, gra piach, z III ligowcem stworzyła więcej okazji ale realnie to ani przed meczem, ani w trakcie nie byliśmy jakimś murowanym faworytem...