tomytom napisał(a):

Może ma przerwę na papierosa na przykład?
Ktoś wspominał Marcina Baszczyńskiego - ja pamiętam w tamtym okresie nasze rozkminy (wśród znajomych kibiców), że przydałby nam się ktoś jeszcze lepszy w jego miejsce. Serio ...
|
w tej chwili oprócz bramki i może dwójki środkowych obrońców , potrzebujemy wzmocnień na każdej pozycji. był do wzięcia np. Grzesik, który już w ŁKS się z dobrej strony pokazywał. Mogła Warta Go wziąć a nie my? Gąska ze śląska trafił do Łęcznej-czemu? Widząc nasza bezradność w ataku można było próbować w zimie wyciągnąć Bilińskiego. Fakt, że toporek ale parę sytuacji na pewno by wyklorzystał