Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27614
Stary 02.03.2022, 13:58
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Może ma przerwę na papierosa na przykład?

Ktoś wspominał Marcina Baszczyńskiego - ja pamiętam w tamtym okresie nasze rozkminy (wśród znajomych kibiców), że przydałby nam się ktoś jeszcze lepszy w jego miejsce. Serio ...
w tej chwili oprócz bramki i może dwójki środkowych obrońców , potrzebujemy wzmocnień na każdej pozycji. był do wzięcia np. Grzesik, który już w ŁKS się z dobrej strony pokazywał. Mogła Warta Go wziąć a nie my? Gąska ze śląska trafił do Łęcznej-czemu? Widząc nasza bezradność w ataku można było próbować w zimie wyciągnąć Bilińskiego. Fakt, że toporek ale parę sytuacji na pewno by wyklorzystał
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując