Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 02.03.2022, 12:23
Kac napisał(a):Wyświetl post
jak spadniemy to caly sklad do przebudowania i 1 sezon to walka o utrzymanie w 1 lidze maks
Wywalimy cały skład, znowu weźmiemy kolejną dwudziestkę darmowych graczy wygrzebanych ze śmietnika i za rok spotkamy się w tym samym miejscu (tyle że w I lidze) i będziemy się zastanawiać dlaczego i tym razem nie wyszło to, co jeszcze nigdy nie wyszło.
Odpowiedz cytując