Marek96 napisał(a):

|
średnie zarobki w 3 lidze to 3.5k zł miesięcznie. Czaicie to ? 3500 zł
|
W Wiśle rzeczniczka klubu za siedziedzenie na konferencjach obok Brzęczka i publikowanie kilku postów na Twitterze zarabia blisko 9 tysięcy złotych. O zarobkach piłkarzy nawet nie wspomnę..