Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 02.03.2022, 10:29
Marek96 napisał(a):Wyświetl post
średnie zarobki w 3 lidze to 3.5k zł miesięcznie. Czaicie to ? 3500 zł
W Wiśle rzeczniczka klubu za siedziedzenie na konferencjach obok Brzęczka i publikowanie kilku postów na Twitterze zarabia blisko 9 tysięcy złotych. O zarobkach piłkarzy nawet nie wspomnę..
Odpowiedz cytując