AS82 napisał(a):

|
Jak dla mnie zamieniliśmy jednego parodystę trenera na drugiego
|
W tej sytuacji żaden trener nie pomoże. Żaden.
Zjebano przygotowania, zjebano budowanie kadry, od momentu czystki Hyballi (tak chwalonej przez choćby Ciebie @wolfy) idzie to wszystko równia pochyla w dół.
Pierwsza lepsza drużyna z 2 ligi nas leje (pisze 2 liga bo Olimpia awansuje w cuglach). Wystarczy że ma schematy utrwalone od dłużej niż kilku tygodni i stała kadrę która po prostu wie co ma grać. Żadne cuda na kiju
Brzęczek przed meczem robił co mógł. Tu by i Guardiola poległ.