Cytat:
|
Oni po prostu nie funkcjonuja jako druzyna
|
Zgadzam się. To, że większość kadry to poziom 1-3 ligi to wiemy. Ale jak widać na przykładzie Olimpii, gdy gra się jak DRUŻYNA, a nie zlepek przypadkowych graczy, to można sporo osiągnąć. U nas wygląda to tak, jakby się tam wszyscy poznali na przedmeczowej rozgrzewce. I tak to wygląda od samego początku sezonu, tylko teraz widać to ze zdwojoną mocą bez YY, Aschrafa i FBF.
I to jest najgorsze, bo czasu na to, żeby JAKIKOLWIEK trener tutaj pomógł, nie mamy.