Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 01.03.2022, 23:35
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Ja nic nie przeinaczam, ale widzę, że ty okopałeś się w okopie pt. "Brzęczek cacy" i co by się nie napisało taki dla ciebie zostanie, więc dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu.

Transfery nie muszą być gotówkowe, można też było zrobić bezgotówkowe - graczy niechcianych w swoich klubach, a wiszących tylko na kontraktach.

Konferencje przywołałem, bo sam napisałeś: Brzęczek powiedział otwarcie że przyda się wzmocnienie na każdą pozycję. No to ci odpisałem, że na kolejnej konferencji to sprostował. Więc tutaj ty przeinaczasz fakty.

Niech sobie Brzęczek gada co chce, dobrze by przy tym jakieś punkty dołożył i nie kompromitował się porażkami z czwartoligowcem.

Skoro Brzęczek przyszedł tu pracować i potencjalnie zniszczyć sobie CV, to najwyraźniej mu ta kadra aż tak nie przeszkadza. Poza tym jeden z 2 transferów jaki się za niego dokonał, to wysoki defensywny pomocnik z byłej Jugosławii, będącym klonem (może lepszym, może gorszym) ale takim samym parametrowo i pozycyjne jak będąca już tu dwójka: Kuveljić, Fazlagić. Więc, ze sporą dozą prawdopodobieństwa czeka nas gra na 2 wysokich defensywnych pomocników, słabych w grze do przodu.

Moim zdaniem są i były pilniejsze pozycje do uzupełniania w tej drużynie, bo jak widzieliśmy dzisiaj gra na 2 drągali z byłej Jugosławii nie wystarczyła nawet na pokonanie czwartoligowca.

Haha, to mnie najbardziej rozjebalo. Sprowadzamy wysokiego Jugola za pol miliona, choc jednego juz mamy. Teraz najlepsze, sprowadzamy trzeciego (Poletanovicia) Zaden nie nadaje sie do gry do przodu. Gdzie tu sens, gdzie logika?
Odpowiedz cytując