Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 01.03.2022, 21:52
No skvarka ,kliment symbole naszego spadku to jest własnie B-klasa ,oni w 1 lidze tez sobie nie poradzą .W ogóle z tymi dwoma to bym rozwiazał kontakty i dzis ,natychmiastowo.
Takich dwóch lewusów ,paralityków to Wisle chyba nie było,przebijają Serga Branco.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.03.2022 o godz. 21:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując