Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 01.03.2022, 21:12
Ale gdy przychodził Brzeczek liczyłem że wy.......i pupilów Guli czyli Klimenta i Skvarke. Dał ich na ławkę ok ale wpuścił na Łęczną gdzie się przewracal,wpuścił na Legie gdzie jeden z nich dostawal piłkę i odrazu ją tracił na domiar złego sprokurował głupiego wolnego po którym pada bramka. Dzis wpuszcza znoq Klimenta który kompletnie zagrał gówno i wpuszcza Skvarke który jak zwykle zagrał gowno i jeszcze ktoś go wyznaczył do karnego!!!

Wiec o co do ch*** chodzi ?
Odpowiedz cytując