Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 01.03.2022, 20:37
ciacho napisał(a):Wyświetl post
To jest k... NIEPRAWDOPODOBNE... Pierdyliard wrzutek i ŻADNEGO zagrożenia z naszej strony. Tamci wrzucali piłkę z AUTU 4 razy w nasze pole karne i za każdym razem śmierdziało bramka.
na konferencji Trener mówił, że ćwiczą stałe fragmenty gry . dziś pokazali takie łał , że grudziądz mecz walkowerem oddał
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując