|
Ani Szot ani Młyński nie będa nigdy piłkarzami na poziom ekstraklasy
Starzynskiemu by się przydało pogranie w CLJ, bo na tle 3 ligowca nie wyróżnia się zupełnie niczym
Zresztą przy jego ograniczeniach szybkościowych moim zdaniem to też nie jest materiał na skrzydłowego na poziom lepszy niż ekstraklasa
O Klimentach etc to nawet nie chce mi się pisać, mam nadzieję że po spadku będzie grupowe pożegnanie tej całej bandy parodystow
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 01.03.2022 o godz. 19:55.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|