Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89543
Stary 01.03.2022, 14:32
Karherop ma rację.Szatnię trzeba przewietrzyć i to bardzo dokładnie. Na pewno prawy i lewy obrońca będzie potrzebny. Mimo wszystko ktoś do rozegrania do środka pomocy. Jeden skrzydłowy solidny mimo wszystko . Liczę, że któryś napastnik wypali i nie będzie trzeba nikogo ściągać.
Do pożegnania będą: jeden z dwójki Szot Gruszkowski , Hanousek- chyba że Sparta będzie chciała max 100 koła euro to niech siedzi u nas. Kuveljić, Skvarka, Żukow, Hugi, Kliment, Młyński na wypożyczenie. Ktoś z dwójki FBF Ondrasek, który z nich nie odpali. Zakładam ,że Manu i Cisse pograją na tyle dobrze, że wywalcza sobie kontakt na przyszły rok u nas.Do zastanowienia się co z Sadlokiem i Urygą bo na kolejny sezon z Jego kontuzją nas nie stać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując