pomeran napisał(a):

|
Naszą politykę transferową a raczej jej brak, można określić mianem Wisła cudzoziemska...
|
Czy to w esa, czy to w 1 lidze, Wisle czeka czyszczenie ze szrotu zagranicznego latem.
Jak spadniemy to na pewno większe
Mamy 17 obcokrajowców w tym 5 napastników. Czegoś takiego nie pamiętam.