Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89542
Stary 01.03.2022, 14:15
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Naszą politykę transferową a raczej jej brak, można określić mianem Wisła cudzoziemska...
Czy to w esa, czy to w 1 lidze, Wisle czeka czyszczenie ze szrotu zagranicznego latem.

Jak spadniemy to na pewno większe

Mamy 17 obcokrajowców w tym 5 napastników. Czegoś takiego nie pamiętam.
Odpowiedz cytując