Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89534
Stary 01.03.2022, 10:01
fansorina napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing15950.html

Co najwyżej jest miesiąc bez klubu

Wg transfermarkt bez klubu jest od 31 stycznia.
jebany gola strzelił , brawo trio , brwao pasieczny , w koncu sztos tranfser
Odpowiedz cytując