Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar
Offline
#
89526
28.02.2022, 22:55
Nie znam gościa. Nie mam pojęcia gdzie grał i dlaczego akurat tutaj przyszedł. Już mnie nie jarają informację o nowych nabytkach przed zobaczeniem jak gra.
Gubernator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gubernator
Znajdź inne posty napisane przez Gubernator