|
Jak już jeden z największych aktywistów takie słowa pisze, to na serio jest problem.
Nie dwa transfery. Pięć i to piłkarzy. Dwóch napastników strzelających bramki (nie przebierańców pokroju Jasia), dwóch kreatywnych ofensywnych pomocników/skrzydłowych i jednego defensywnego pomocnika w stylu Sobolewskiego.
Ale przecież obecne trio jest znane z braku reakcji. Czy po porażce z Legią 0:7 było coś? Po pamiętnej serii jesienią 2019 r. bez wygranej było coś? Po wielu innych wyczynach była reakcja? Po hańbach w PP było coś?
Nie. Tylko powiększające się samouwielbienie.
Piaseczny to kolejny figurant. Wisła psuje się od góry. Od Największego z Największych i jego kliki.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.02.2022 o godz. 14:57.
|