Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89487
Stary 27.02.2022, 14:55
Jak już jeden z największych aktywistów takie słowa pisze, to na serio jest problem.

Nie dwa transfery. Pięć i to piłkarzy. Dwóch napastników strzelających bramki (nie przebierańców pokroju Jasia), dwóch kreatywnych ofensywnych pomocników/skrzydłowych i jednego defensywnego pomocnika w stylu Sobolewskiego.

Ale przecież obecne trio jest znane z braku reakcji. Czy po porażce z Legią 0:7 było coś? Po pamiętnej serii jesienią 2019 r. bez wygranej było coś? Po wielu innych wyczynach była reakcja? Po hańbach w PP było coś?

Nie. Tylko powiększające się samouwielbienie.

Piaseczny to kolejny figurant. Wisła psuje się od góry. Od Największego z Największych i jego kliki.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.02.2022 o godz. 14:57.
Odpowiedz cytując