|
Jak na przedostatni dzień okna to mamy transferów na bogatosci
Wojna, wojna, ale przyjdzie po niej normalny czas, z Wisłą desperacko broniąca się przed spadkiem, z kolejki na kolejkę oglądająca plecy rywali.
Jeśli jutro nie dokona się żaden konkretny transfer (a powinny być i dwa) to z przykrością przyznam rację @wolfyemu - to okno jest kompromitacja Pasiecznego i oddawanie walk o utrzymanie walkowerem.
|