Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89486
Stary 27.02.2022, 11:42
Jak na przedostatni dzień okna to mamy transferów na bogatosci

Wojna, wojna, ale przyjdzie po niej normalny czas, z Wisłą desperacko broniąca się przed spadkiem, z kolejki na kolejkę oglądająca plecy rywali.

Jeśli jutro nie dokona się żaden konkretny transfer (a powinny być i dwa) to z przykrością przyznam rację @wolfyemu - to okno jest kompromitacja Pasiecznego i oddawanie walk o utrzymanie walkowerem.
Odpowiedz cytując