|
Senior Member
Offline
|
#138

26.02.2022, 22:28
|
Drozd napisał(a): 
Będzie, jeżeli zobaczy, że wszystkim zależy i wszyscy walczą nie tylko jeden czy dwóch naiwnych. Wszyscy to znaczy sztab, zarząd, właściciele i kibice.
Dlatego jak słyszę kibica który na 11 kolejek do końca pieprzy że "zasłużyliśmy na spadek" bo trzy lata kopiemy się po czole to ręce mi opadają. Prawdziwa dawka pozytywnej energii. Jedźcie do myślenic z prześcieradłem. "szrocie połóż się i leż bo nic innego nie potrafisz" to na pewno pomoże.
|
może wjedzie na ambicje 
|
|