Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 26.02.2022, 22:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Będzie, jeżeli zobaczy, że wszystkim zależy i wszyscy walczą nie tylko jeden czy dwóch naiwnych. Wszyscy to znaczy sztab, zarząd, właściciele i kibice.

Dlatego jak słyszę kibica który na 11 kolejek do końca pieprzy że "zasłużyliśmy na spadek" bo trzy lata kopiemy się po czole to ręce mi opadają. Prawdziwa dawka pozytywnej energii. Jedźcie do myślenic z prześcieradłem. "szrocie połóż się i leż bo nic innego nie potrafisz" to na pewno pomoże.

może wjedzie na ambicje
Odpowiedz cytując