DemekMaciek napisał(a):

|
Trwa właśnie pierwszy sezon, w którym w kadrze nie było choćby jednego piłkarza pamiętającego czasy wielkiej Wisły Cupiała (ostatni był Boguski, Sadlok się nie liczy).
|
Przecież jest Błaszczykowski, no ale to już raczej rencista.
26 lutego a status Forbesa jest kompromitujący.
Mam nadzieję, że będzie dymisja tego, który na to pozwolił.