Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89483
Stary 26.02.2022, 18:38
DemekMaciek napisał(a):Wyświetl post
Trwa właśnie pierwszy sezon, w którym w kadrze nie było choćby jednego piłkarza pamiętającego czasy wielkiej Wisły Cupiała (ostatni był Boguski, Sadlok się nie liczy).
Przecież jest Błaszczykowski, no ale to już raczej rencista.


26 lutego a status Forbesa jest kompromitujący.
Mam nadzieję, że będzie dymisja tego, który na to pozwolił.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 26.02.2022 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując