|
Trwa właśnie pierwszy sezon, w którym w kadrze nie było choćby jednego piłkarza pamiętającego czasy wielkiej Wisły Cupiała (ostatni był Boguski, Sadlok się nie liczy).
"Proszę Państwa, niesamowita sytuacja! Właśnie dostajemy informację - gol na 2-2 dla Odense i to oznacza, że jeśli tam się nic nie zmieni, ze Wisła będzie grać wiosną w europejskich pucharach!"
|