Na to wychodzi, ze teraz na gwałt szukamy walczaka do środka pola który doda fizyczności i odbiorów. Sen żeby być drugą Barceloną czy Arsenalem upadł z hukiem. Niewiele dodam więcej niż to że okienko nie było zbyt udane jeśli chodzi o profile piłkarzy, skoro teraz na gwałt polujemy na Poletanovica z Rakowa jako przyszłego lidera naszej 2 linii. Fazlagic na pewno nim na razie nie jest, jakby ktoś pytał.
Ech, mówią że I liga nie jest zła... ale po co to testować? Ja tam wciąż wierzę że uciekniemy spod topora
