|
Lepszy taki Kuba z błędami niż inny. Nie rzucam nazwiskami, bo nie wiem, czy inni właściciele klubów w Polsce dokonali takich gestów. Królewski jechał równo z UEFA dwa dni temu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|