Ajax napisał(a):

Jesteśmy najgorszym piłkarsko zespołem w ekstraklasie, gdzieś tak na środek 1 ligi max. A Ciebie dziwi, że piłkarze wybierają inne kluby jeśli mają taką okazję?
|
Tak dziwi bo budżet płacowy mamy na 5 miejscu: wiec śmiej się dalej i frajersko kupuj koszulki gacie i co tam jeszcze. A najlepiej to powiedz moja ulubiona gadkę:
Po prostu nas nie stać
I śmiej się dalej z własnego the bilismu.