AS82 napisał(a):

|
Przed ostatnim meczem z Wartą ,może być już pozamiatane,a czy gramu u siebie? Jakie to ma znaczenie w tym sezonie ?
|
Dotąd żadne, bo jak zbieranina kopaczy ma w dupie wynik to nie ma znaczenia czy ma w dupie u siebie czy na wyjeździe. Ale jak drużynie zależy na wyniku to łatwiej się walczy u siebie przy wsparciu kibiców.