Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 26.02.2022, 11:10
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie im większa stabilizacja i "profesjonalizm" w zarządzie klubu tym gorzej to wygląda sportowo i w sytuacji w tabeli.

Dziś uwierzyłem, że możemy spaść... W sumie nieważne czy Legia mocna, czy słaba jak ta z tego sezonu, ciężko było dzisiaj oczekiwać zwycięstwa bo my u siebie nie umiemy już wygrywać, to tym bardziej nie ma co liczyć realnie na punkty na wyjeździe (coś fuksem może kiedyś wpadnie).
Ale gdy ogląda się tak słabą Legie i się widzi na jej tle jeszcze słabszą i bardziej nieudolną Wisłę to jednak jakiś moralniak jest. Mamy problem bo nie wygrywamy w kolejnym meczu o 6 pkt. I jakkolwiek by to nie brzmiało to dziś Wisła mogła się przybliżyć kosztem Legii do utrzymania... Ale skoro nie wygrywamy z najbardziej tragicznymi zespołami w ekstraklasie to ciężko wymagać, że zaczniemy seryjnie (bo niedługo tylko to nas uratuje) punktować z górą tabeli.

Legia i Wisła powinny honorowo wycofać się z rozgrywek i już się zapisać do I ligi, bo to co robią kopacze z tych dwóch zasłużónych zespołów to jest ....a wstyd. Jeszcze może niech z Termalicą się dogadają i zakończyć te wyścig paralityków o spadek w naszym ekstraklasowym ....idołku

Bardzo ciężko od kilku lat ogląda się mecze Wisły. Każdy mecz to męczarnia. Piłkę ogląda się po to aby widzieć jak strzelają bramki. U nas na mecz jest 0-1-2 strzały, czyli to jest jakieś 45 minut czekania, na to żebyw ogóle piłka trafiła celnie w pole bramkowe... ....a, czekać 45 minut żeby zobaczyć strzał a tak to oglądać bieganinę 11 chłopa bez ładu i składu? Dramat. Jeszcze jak gramy z kimś ogarniętym, kto nam spuści w......., strzela bramki, to chociaż można na coś popatrzeć. Ale jaktrafiamy na takie same łamagi, jak np Legia to te mecze sa tak kurewsko antysportowe, że czacha dymi.

Rzeczywiscie - ogladalem to widowisko wczoraj - masakra z dwoch stron. Legia strasznie cienka - my rowniez. Chos na boisku - nawet Kosa sie smial ze Mladenowivc czy jak mu tam podaje do nas jakby gral w Wisle.


Masakra - kiedys to taka Wisle czy taka Legie to powieziono by 6:0
Odpowiedz cytując