PAWEŁ napisał(a):

Właśnie !!
A nie czekaj ! Kuzwa do innych grających w polu kukurydzy przychodzą
|
Jesteśmy najgorszym piłkarsko zespołem w ekstraklasie, gdzieś tak na środek 1 ligi max. A Ciebie dziwi, że piłkarze wybierają inne kluby jeśli mają taką okazję?
