Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89471
Stary 26.02.2022, 10:38
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Właśnie !!
A nie czekaj ! Kuzwa do innych grających w polu kukurydzy przychodzą
Jesteśmy najgorszym piłkarsko zespołem w ekstraklasie, gdzieś tak na środek 1 ligi max. A Ciebie dziwi, że piłkarze wybierają inne kluby jeśli mają taką okazję?
Odpowiedz cytując