Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89469
Stary 26.02.2022, 10:20
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę usprawiedliwiać Pasiecznego, ale szczerze powiedziawszy współczuję mu trochę.

Jeśli chodzi o sprzedaż Yawa i Aschrafa nie mieliśmy nic do powiedzenia tak naprawdę, przyszedł ktoś silniejszy od nas i dał kasę, na dzień dzisiejszy nie ma w Polsce klubu, który może odrzucać oferty za swoich piłkarzy, jeśli ktoś da dobre pieniądze. Pieniądze za Yawa i Aschrafa były BARDZO dobre.

Jeśli chodzi o transfery piłkarzy do klubu, trzeba pamiętać, że Wisła wybiera z odpadów, które zostały już wstępnie przebrane przez choćby bogatsze/lepiej zorganizowane kluby Ekstraklasy. Dodając do tego praktycznie zerowe fundusze na transfery, jesteśmy na z góry straconej pozycji. Strzały typu Carlitos zdarzają się raz na 10 lat, a w mityczne znalezienie jakiegoś kozaka w jakiejś półamatorskiej lidze Islandii po prostu nie wierzę, nasz dział skautingu praktycznie nie istnieje. W dobie statystyk online i rozbudowanych siatek skautingowych klubów zagranicznych najzwyczajniej w świecie nie mamy żadnych szans na znalezienie kogoś wartościowego za bezcen.

Pasieczny może sobie planować, może sugerować zakup grajka X lub Y, ale później to wszystko zderza się z naszą rzeczywistością, czyli kasy brak i zapaść sportowa. Na ten moment jesteśmy po prostu na końcu łańcucha pokarmowego rynku transferowego i przez długi czas się to nie zmieni.
Kolego zaprzeczasz sam sobie. Raz, że sprzedaliśmy piłkarzy za bardzo dobre kwoty a dwa, że nic nie mógł Pasieczny zrobić. Mógł i to dużo widział, że kuleje napad, skrzydła a w środku pola lej po bombie. Kogo więc sprowadza? Kuveljicia w wersji 2.0, który póki co jest dramatycznie słaby. Na skrzydło przychodzi gość po kontuzji a do ataku piłkarski emeryt. Jak dla mnie dyrektor Pasieczny nie ma nic na swoją obronę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując