Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 26.02.2022, 10:13
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie kuriozalną sytuacją jest to, że jest jeszcze ponad połowa rundy, mamy w zasadzie jeden mecz do wyjścia ze strefy, a piłkarze grają i kibice piszą bez wiary, jakbyśmy co najmniej mili zdobyć 10 punktów w 3 meczach... no kurła.....

Wiem, że nie ma składu, ale bez jaj to jest ekstraklasa...
To jest ekstraklasa a my mamy za słabych piłkarzy, żeby zremisować z Legią która uparcie od 60 minuty oddawała nam piłkę na 30/40 metrze przed własną bramką. W całej drugiej połowie nie zrobiliśmy akcji gdzie wymienilibyśmy 5 podań na połowie przeciwnika.

Łatwiejszych przeciwników już nie będzie pozostałe drużyn będą czasem punktować, Wisła może strzelać bramki tylko po błędach sędziego lub samobójach - wymieniać dalej?
Odpowiedz cytując