LucjuszWielki napisał(a):

Dla mnie kuriozalną sytuacją jest to, że jest jeszcze ponad połowa rundy, mamy w zasadzie jeden mecz do wyjścia ze strefy, a piłkarze grają i kibice piszą bez wiary, jakbyśmy co najmniej mili zdobyć 10 punktów w 3 meczach... no kurła.....
Wiem, że nie ma składu, ale bez jaj to jest ekstraklasa...
|
To jest ekstraklasa a my mamy za słabych piłkarzy, żeby zremisować z Legią która uparcie od 60 minuty oddawała nam piłkę na 30/40 metrze przed własną bramką. W całej drugiej połowie nie zrobiliśmy akcji gdzie wymienilibyśmy 5 podań na połowie przeciwnika.
Łatwiejszych przeciwników już nie będzie pozostałe drużyn będą czasem punktować, Wisła może strzelać bramki tylko po błędach sędziego lub samobójach - wymieniać dalej?
