Patryko napisał(a):

|
Brak transferów do końca okienka będzie oznaczać pogodzenie się Trio ze spadkiem - to wydaje mi się oczywiste. Szczerze powiedziawszy, w obecnej sytuacji chyba tylko naprawdę zdesperowany piłkarz z umiejętnościami by do nas przyszedł i to za naprawdę grubą mamonę. Drużyna jako całość to sportowa katastrofa. Nie można w nieskończoność się osłabiać i myśleć, że jakoś to będzie. Jak się okazuje, nie będzie.
|
Historia transferów naszego trio, a w szczególności Piasecznego prowadzi do wniosku, że mogli by ściągnąć dodatkowo jeszcze 11 kolejnych zawodników i każdy okazałby się szrotem...
My potrzebujemy na już całą ofensywę... ale kto ma ściągnąć napastnika czy pomocników... bo raczej nie szaman Piaseczny... Kogo oni pościągali....