|
Brak transferów do końca okienka będzie oznaczać pogodzenie się Trio ze spadkiem - to wydaje mi się oczywiste. Szczerze powiedziawszy, w obecnej sytuacji chyba tylko naprawdę zdesperowany piłkarz z umiejętnościami by do nas przyszedł i to za naprawdę grubą mamonę. Drużyna jako całość to sportowa katastrofa. Nie można w nieskończoność się osłabiać i myśleć, że jakoś to będzie. Jak się okazuje, nie będzie.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|