Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Marek96
Member
Od: 09.2019
Offline
#
89463
26.02.2022, 09:06
Zostały 2 dni do końca okienka, podobno mieliśmy zaklepanego grajka i decyzją miała być po meczu z Leczna i co znowu się wysypało? Przespaliśmy cała zimę , osłabiliśmy się, chyba nie ma co liczyć na cud..
Marek96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marek96
Znajdź inne posty napisane przez Marek96