Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1839
Stary 26.02.2022, 02:22
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od tego wszystkiego co się teraz dzieje i w ogóle...

...uważasz, że Kuba byłby w stanie w ogóle pozbyć się akcji Wisły?

Bo ja mam wrażenie, że z jego charakterem, to mogłoby być tak, jak z Mioduskim, że nie byłby zdolny do odpuszczenia.
Pewnie tak, ale problem jest czysto teoretyczny, bo nie ma na Wisłę poważnego chętnego. To my bardziej tego Błaszczykowskiego potrzebujemy niż on nas - przy wszystkich jego wadach i zaletach.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując