MaLk napisał(a):

Abstrahując od tego wszystkiego co się teraz dzieje i w ogóle...
...uważasz, że Kuba byłby w stanie w ogóle pozbyć się akcji Wisły?
Bo ja mam wrażenie, że z jego charakterem, to mogłoby być tak, jak z Mioduskim, że nie byłby zdolny do odpuszczenia.
|
Pewnie tak, ale problem jest czysto teoretyczny, bo nie ma na Wisłę poważnego chętnego. To my bardziej tego Błaszczykowskiego potrzebujemy niż on nas - przy wszystkich jego wadach i zaletach.