Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 26.02.2022, 00:11
niby "wszystko się może zdarzyć", ale skoro jesteśmy w tym sezonie najsłabszą drużyną, to dlaczego mielibyśmy nie spaść? Tu nie chodzi o jakieś matematyczne szanse. Tu chodzi o fakty, a one są takie, że w ostatnich 4 meczach zdobyliśmy 1 gola i 1 punkt. Utrzymanie Wisły w tym sezonie będzie trzeba rozpatrywać w kategorii cudów.
Odpowiedz cytując