Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1835
Stary 25.02.2022, 23:17
Jakoś przypomina mi się casus Pogoni za czasów Ptaka i wagonów Brazylijczyków sprowadzanych do Polski.
U nas sprowadzamy innych stranierich, niestety do tego dochodzą młodzi, którzy zamiast być uzupełnieniem składu i się rozwijać, muszą walczyć o życie na boisku. Dodatkowo brak lidera w składzie. I jest jak jest.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 28.03.2023 o godz. 10:17.
Odpowiedz cytując