Jakoś przypomina mi się casus Pogoni za czasów Ptaka i wagonów Brazylijczyków sprowadzanych
do Polski.
U nas sprowadzamy innych stranierich, niestety do tego dochodzą młodzi, którzy zamiast być uzupełnieniem składu i się rozwijać, muszą walczyć o życie na boisku. Dodatkowo brak lidera w składzie. I jest jak jest.