Gubernator napisał(a):

|
Chyba cię pojebało. Bramka na 1:1 nie powinna być zaliczona i mecz tak czy siak powinien się zakończyć jedno bramkową przegraną...
|
Ej, nie badz taki niemily, tym bardziej ze zupelnie nie masz racji.
Idz trollowac gdzie indziej.